Producenci
Promocje
Zestaw nasadek z grzechotkami Stanley - 72 elementy
Zestaw nasadek z grzechotkami Stanley - 72 elementy

360,00 zł

Cena regularna: 400,00 zł

Najniższa cena: 400,00 zł

292,68 zł

Cena regularna: 325,20 zł

Najniższa cena: 325,20 zł
zestaw
Poziomica 60 cm z elektronicznym odczytem Stanley Fatmax
Poziomica 60 cm z elektronicznym odczytem Stanley Fatmax

296,10 zł

Cena regularna: 329,00 zł

Najniższa cena: 329,00 zł

240,73 zł

Cena regularna: 267,48 zł

Najniższa cena: 267,48 zł
szt.
Zestaw 4 szt. wkrętaków CusionGrip Stanley
Zestaw 4 szt. wkrętaków CusionGrip Stanley

53,10 zł

Cena regularna: 59,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł

43,17 zł

Cena regularna: 47,97 zł

Najniższa cena: 47,97 zł
zestaw
Skrzynia narzędziowa 19" z organizerem Stanley
Skrzynia narzędziowa 19" z organizerem Stanley

170,10 zł

Cena regularna: 189,00 zł

Najniższa cena: 189,00 zł

138,29 zł

Cena regularna: 153,66 zł

Najniższa cena: 153,66 zł
szt.
Miara zwijana 5m stalowa Stanley
Miara zwijana 5m stalowa Stanley

18,00 zł

Cena regularna: 20,00 zł

Najniższa cena: 20,00 zł

14,63 zł

Cena regularna: 16,26 zł

Najniższa cena: 16,26 zł
szt.

Zwrotnice zasilające

Zasilacze, zwrotnice zasilające to kategoria produktów, w której znajdziemy rozwiązania zasilające anteny aktywne (np. asr classic, asr IQ, Digit Activa) lub przedwzmacniacze antenowe typu PAR-820 5G Protected. W przypadku zasilania bezpośrednio z TV, wzmacniacza lub odbiornika DVB-T2 zasilanie za pomocą zwrotnicy z zasilaczem jest zbędne.

Zasilacz antenowy ZZA-7 TELMOR

Zasilacz antenowy ZZA-7 TELMOR
Zasilacz antenowy ZZA-7 TELMOR

ZZA-7 to zasilacz antenowy ze zwrotnicą (separatorem) służący do zdalnego zasilania prądem stałym przedwzmacniacza antenowego lub mikrowzmacniacza abonenckiego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

69,00 zł

Cena netto: 56,10 zł

szt.

Mini zasilacz antenowy ze zwrotnicą FA 12 MINI 12V/0,22A

Mini zasilacz antenowy ze zwrotnicą FA 12 MINI 12V/0,22A
Mini zasilacz antenowy ze zwrotnicą FA 12 MINI 12V/0,22A

Zasilacz FA-12 mini specjalnie zaprojektowany do zasilania wzmacniaczy oraz przedwzmacniaczy.

Dostępność: brak towaru

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

69,00 zł

Cena netto: 56,10 zł

szt.

Zwrotnica Zasilająca TT-PS TERR 24VDC 150mA

Zwrotnica Zasilająca TT-PS TERR 24VDC 150mA
Zwrotnica Zasilająca TT-PS TERR 24VDC 150mA

Zwrotnica zasilająca dla instalacji antenowych z antenami aktywnymi lub wzmacniaczami masztowymi.
Do wzmacniaczy i anten aktywnych wymagających napięcia 24V

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

79,00 zł

Cena netto: 64,23 zł

szt.

Zwrotnica Zasilająca TT-PS SAT 12VDC 250mA

Zwrotnica Zasilająca TT-PS SAT 12VDC 250mA
Zwrotnica Zasilająca TT-PS SAT 12VDC 250mA
Zwrotnica zasilająca dla instalacji antenowych z antenami aktywnymi lub wzmacniaczami masztowymi. Idealne do zasilania wzmacniaczy serii WM lub PAR a także anten asr, DIGIT

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

79,00 zł

Cena netto: 64,23 zł

szt.

PIGTAIL 1M G.657A SC/APC

PIGTAIL 1M G.657A SC/APC
PIGTAIL 1M G.657A SC/APC

Pigtail światłowodowy z złączem SC/APC dedykowany jest dla sieci światłowodowych ostatniej mili, w technologiach FTTx .
Zastosowane włókno G.657A, włókno to charakteryzuje się zmniejszonym promieniu gięcia bez wzrostu tłumienności.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

5,90 zł

Cena netto: 4,80 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium