Adapter jednomodowy SC/APC SIMPLEX A 522S

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 1,59 zł 1.59
Cena netto: 1,29 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: Q292-9100-001-56

Opis

Adaptery SC/APC-SC/APC (optyczna "beczka") służą do wzajemnego połączenia dwóch pół-złączek typu SC/APC (patchcord-patchcord, patchcord-pigtail) zapewniając fizyczne połączenia dla jednego włókna światłowodowego. Gabaryty adapterów odpowiadają wymiarom otworów w przełącznicach światłowodowych różnych producentów.
Adaptery fabrycznie wyposażone są w metalowe zatrzaski, zapewniające szybki montaż w przełącznicy. Złącza SC/APC mają swoje zastosowanie do połączeń światłowodów m.in. w skrzynkach telekomunikacyjnych TeSM 101, 104, 105, 110 oraz krosownicy światłowodowej w pomieszczeniu technicznym. Aby można było dołączyć światłowód należy zakupić pigtaile i przyspawać je do wcześniej położonego włókna. Zgodnie z aktualnymi przepisami do każdego mieszkania powinny zostać doprowadzone dwa światłowody, zatem do ich połączenia potrzebne będą 4 szt. pigtaili – dwa w pomieszczeniu technicznym i dwa w mieszkaniu – skrzynce telekomunikacyjnej.

 

Cechy produktu:

  • adaptery do złącz typu SC/APC (SM 9/125) pojedyncze i podwójne,
  • wyposażone w metalowy zatrzask,
  • połączenie typu "push-pull",
  • pasuje do wszystkich typów krosownic światłowodowych,
  • materiał: plastik/ ceramika,
  • kolor: zielony,
  • wymiary adaptera (DxSxW): 27,4x 22 x 9,3 mm.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium